fbpx
Skip to main content

O MNIE

Nazywam się Dominika Trawka, prowadzę blog MARKETING PREMIUM – pierwszy w Polsce blog o biznesie i marketingu marek luksusowych, poświęcony szeroko pojętej tematyce marketingu produktów z wyższej półki. Jako jedna z niewielu osób w naszym kraju specjalizuję się w tej dziedzinie, jest to moja ogromna pasja i jednocześnie źródło wielu doświadczeń i niesamowitych odkryć. Już po kilku miesiącach istnienia, blog został uznany za "nadzieję blogosfery". Jestem strategiem i marketerem oraz autorką bestsellerowej książki "Marketing Premium". 

BLOG MARKETING PREMIUM ZOSTAŁ NADZIEJĄ BLOGOSFERY WG. "RANKINGU NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH BLOGERÓW 2016 ROKU" JASONA HUNTA.

 

MOJA MISJA: Moją misją jest edukować i udoskonalać branżę luksusową w Polsce i na świecie. Chcę, żeby działania marek luksusowych i premium były jak najlepsze, efektywne i budowały marki długofalowo. 

MOJA PRACA: Jestem strategiem i marketerem. Od kilku lat wspieram marki tworząc strategie, plany marketingowe, biznesowe i finansowe, pomagam też tworzyć nowe marki. Prowadzę konsultacje, warsztaty, szkolenia, występuję na konferencjach, piszę i wypowiadam się w mediach branżowych. Napisałam bestsellerową książkę "Marketing Premium". 

Aktualnie przebywam w Genewie, a z większością moich klientów, którym doradzam i dla których tworzę strategię, pracuję zdalnie. Doradzam, piszę artykuły branżowe, tworzę strategie, plany marketingowe, biznesplany i wiele innych, w zależności o konkretnych potrzeb klientów. Więcej o zakresie usług znajdziesz tutaj.

DLACZEGO BLOG? W Polsce brakuje wiedzy i danych na temat rynku dóbr luksusowych – chcę to zmienić. Blog przybliża tą tematykę nie tylko profesjonalistom pracującym nad komunikacją, reklamą czy sprzedażą produktów luksusowych i premium, ale również każdemu kto chce zrozumieć otaczający nas świat, którego nieodłączną częścią są marki. Zakres bloga obejmuje również lifestyle oraz sztukę odnajdywania pasji i radości życia codziennego. Staram się, aby treści na blogu były jak najwyższej jakości i w atrakcyjnej dla czytelnika formie. Więcej o tym co mną kieruje i jak to się stało, że założyłam tego bloga opisałam tutaj.

DLACZEGO MARKI PREMIUM I LUKSUSOWE? Na tym rynku konsument zachowuje się inaczej a marketing rządzi się odmiennymi prawami. Dlaczego czasem jest tak, że im droższy produkt tym lepiej? Dlaczego chcemy więcej płacić za markę? Dlaczego jedne marki są pożądane a inne nie? Co wywołuje takie emocje? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie właśnie na moim blogu. Chcę również przybliżać najciekawsze marki czytelnikom, żeby łatwiej im było dokonywać świadomych wyborów.

DOŚWIADCZENIE: Posiadam certyfikat „Management of Fashion & Luxury Companies” Uniwersytetu w Bocconi w Mediolanie. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach zarządzanie strategiczne oraz marketing. Doświadczenie zawodowe wyniosłam z korporacji (Coty - jednej z największych firm kosmetycznych na świecie), gdzie pełniłam rolę Brand Managera. Wiem jak wygląda praca marketera „od kuchni” – zaczynając od strategii, poprzez wprowadzanie na rynek nowych produktów, komunikację, kampanie, na analizie wyników kończąc. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyłam Marketing oraz Zarządzanie Strategiczne dzięki czemu patrzę na marketing z szerszej perspektywy.

ZAPRASZAM DO CZYTANIA I WSPÓŁPRACY!

KONTAKT: dominika@marketingpremium.pl