fbpx
Skip to main content

KONSULTACJE ONLINE

Marketingowe konsultacje online pozwolą Ci uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania dotyczące Twojego biznesu, marketingu, marki lub strategii. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, marki i projektu otrzymasz zestaw rekomendacji dopasowanych do Twoich potrzeb. Podpowiem Ci jakie działania marketingowe będą najlepsze w Twoim przypadku, jaki kierunek nadać Twoim działaniom czy jakie zmiany wprowadzić, żebyś osiągał zamierzone efekty biznesowe.

CO ZYSKASZ DZIĘKI KONSULTACJI ONLINE?

 • Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące Twojego biznesu, marketingu, marki oraz strategii
 • Dopasowane indywidualnie rekomendacje
 • Możliwość edukacji oraz warsztatową formę pracy nad Twoją marką w przypadku zakupu cyklu konsultacji
 • Bieżące wsparcie w Twoich biznesowych wyzwaniach
 • Fachowe doradztwo biznesowe, strategiczne i marketingowe
 • Dostęp do wiedzy eksperckiej z zakresu zarządzania markami luksusowymi i premium
 • Jasne wskazówki, które pozwolą Ci świadomie działać i osiągać zamierzone efekty biznesowe

 

DO KOGO SKIEROWANE SĄ KONSULTACJE ONLINE?

Z marketingowych konsultacji online korzystają przede wszystkim właściciele biznesów, osoby zarządzające markami oraz managerowie zajmujący się marketingiem produktów bądź usług z branży luksusowej i premium.

JAK WYGLĄDAJĄ KONSULTACJE ONLINE I CO WCHODZI W ICH ZAKRES?

Do każdej konsultacji online przygotowuję się indywidualnie na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji. Sama konsultacja trwa ok. 60 minut podczas których otrzymujesz rekomendacje dotyczące działań marketingowych Twojej marki / firmy, sugestie zmian, propozycje kierunków działania. Podczas konsultacji zgłębiamy najistotniejsze strategicznie i biznesowe kwestie. Po konsultacji otrzymasz jeszcze mailowe podsumowanie.

CYKL KONSULTACJI. W zależności od potrzeb, klienci korzystają również z cykli konsultacji, które pozwalają na dodanie elementów edukacyjnych oraz warsztatowej pracy nad marką i działaniami marketingowymi. Otrzymujesz wtedy również bieżące wsparcie w swoich działaniach. W takich przypadkach liczba konsultacji ustalana jest indywidualnie.

CENA KONSULTACJI ONLINE

Cena konsultacji: 500 PLN

Co zawiera cena:
- przygotowanie do konsultacji na podstawie przesłanych informacji,
- 60 minut video konsultacji,
- mailowe podsumowanie wraz z indywidualnymi rekomendacjami.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJE POPRZEZ FORMULARZ

  LUB NAPISZ MAILA:
  dominika@marketingpremium.pl

   

  KIM JESTEM

  Nazywam się Dominika Trawka i jestem autorką bestsellerowej książki „Marketing Premium”. Prowadzę pierwszy w Polsce blog o biznesie i marketingu marek luksusowych. Jestem również założycielką międzynarodowej firmy doradczej Luxury Consulting Online, w ramach której doradzam markom z wyższej półki, nie tylko z Polski. Moją misją jest edukowanie i doskonalenie branży luksusowej oraz zachęcanie konsumentów do podejmowania świadomych wyborów. Tworzę strategie marek, strategie komunikacji, strategie rozwoju biznesowego, biznesplany, plany marketingowe, prezentacje sprzedażowe, przeprowadzam audyty marketingowe. Występuję publicznie na konferencjach oraz piszę artykuły branżowe. Posiadam certyfikat „Management of Fashion & Luxury Companies” Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie, jestem absolwentką SGH na dwóch kierunkach: zarządzanie strategiczne oraz marketing. Wcześniej byłam związana z jedną z największych firm kosmetycznych na świecie. Wspieram branże: moda, akcesoria, kosmetyki, beauty, biżuteria, zegarki, wnętrza, lifestyle, usługi dla klienta zamożnego.

  MOJE SPECJALIZACJE:

  DORADZTWO STRATEGICZNE

  Marketing, jak i cały biznes traktuję strategicznie, a wszystkie moje rekomendacje opieram o gruntowne analizy. Wszelkie działania mające rozwijać marki czy biznesy muszą mieć nadany kierunek – taki, który pomoże skutecznie rozwijać biznes w perspektywie długoterminowej (a nie tylko krótkoterminowej). Stawiam na rozwiązania, które budują marki długofalowo, a każda decyzja marketingowa jest również decyzją strategiczną (dotyczącą np. miejsc sprzedaży, cen czy portfolio produktów). Doradztwo strategiczne leży więc u podstaw wszelkich działań i rozwiązań, jakie rekomenduję swoim klientom.

  DORADZTWO MARKETINGOWE

  Każdy biznes potrzebuje wsparcia marketingowego, z mojego doświadczenia wynika, że klienci nie zawsze wiedzą jak te działania planować, żeby były skuteczne. Moje doradztwo marketingowe opieram o wieloletnią praktykę wyniesioną z korporacji, gdzie zarządzałam budżetem reklamowym podległych mi marek, wprowadzałam na rynek nowe produkty oraz prowadziłam dla nich kampanie we wszystkich kanałach: TV, radio, digital, prasa, outdoor, trade marketing. W ramach własnego biznesu pracuję z markami z wielu branż m. in. zegarki, biżuteria, moda, kosmetyki, akcesoria. Wybór miejsca i sposobu komunikacji to jeszcze nie wszystko – w mojej pracy istotnym elementem jest również praca kreatywna, dlatego klientom pomagam tworzyć marki od podstaw (świat, DNA marki, język wizualny etc.)

  DORADZTWO BIZNESOWE

  Odpowiednia strategia i przemyślane działania marketingowe to niestety nie wszystko… w ostateczności biznesy sprowadzają się również do kwestii finansowych związanych z opłacalnością, wymaganymi nakładami finansowymi oraz czasem wymaganym na zwrot z inwestycji. Co więcej, doradztwo biznesowe ma służyć optymalizacji finansowej i rekomendowaniu działań, które nie tylko będą budowały wizerunek marki ale przyciągną również zadowolonych klientów. Moim klientom pomagam również w tej kwestii – od rekomendacji cen, przez liczenie marżowości produktów po całe biznesplany i scenariusze związane z inwestycjami oraz estymowanymi efektami działań.