fbpx
Skip to main content

About Dominika Trawka

Jestem strategiem, marketerem oraz autorką bestsellerowej książki "Marketing Premium". Prowadzę pierwszy w Polsce blog o biznesie i marketingu marek luksusowych. Jestem również założycielką międzynarodowej firmy doradczej Luxury Consulting Online. Zostałam uznana za "Luxury Woman to watch 2021" wg prestiżowego rankingu międzynarodowego portalu Luxury Daily. Posiadam certyfikat „Management of Fashion & Luxury Companies” Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie, Jestem absolwentką SGH w Warszawie. Obecnie stacjonuję w Genewie. Wcześniej byłam związana z jedną z największych firm kosmetycznych na świecie, teraz moją misją jest edukowanie i doskonalenie branży luksusowej oraz zachęcanie konsumentów do podejmowania świadomych wyborów. Blog znalazł się na liście Nadziei Blogosfery wg. "Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016" Jasona Hunta. Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Kontakt: dominika@marketingpremium.pl

Related News

BRANŻA LUKSUSOWA, 6 najważniejszych wyzwań w 2022 roku

Niedawno pisałam o podsumowaniu roku 2021 w branży luksusowej. Nadszedł czas, żeby powiedzieć nieco o...

KSIĄŻKI O LUKSUSIE. TOP 10.

Bardzo często pytacie mnie o książki związane z zarządzaniem markami luksusowymi. Prawda jest taka, że...

2 komentarze

  1. Forex Review

    Marki luksusowe oprocz jakosciowego produktu sprzedaja nam historie. Te brandy wyrozniaja sie zazwyczaj dluga tradycja, czesto przekazywana z pokolenia na pokolenie. Bazuja na swojej ponadczasowosci, na unikalnym przekazie, swoistym micie, czesto zbudowanym wokol zalozyciela marki, tak jak w przypadku Coco Chanel. Nie rozwiazuja konsumenckiego problemu, nie wychodza naprzeciw potrzebom klientow – to one kreuja te potrzeby.

  2. Łukasz

    No bo znane marki maja duze pieniądze – a duze pieniądze to reklama, innowacja, samo w sobie posiadanie styczności z marka to już renoma. Tak wykreowany brand przez lata będę jeszcze znany. Co najlepsze pieniądze pozwalają na większe posunięcia i kreowanie przyszłości prze takie marki. To one narzucają trend dlatego ludzie uznają takie brandy za istotnie w życiu.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *