KAZAR REALIZUJE SWOJĄ NAJWIĘKSZĄ KAMPANIĘ WIZERUNKOWĄ

Marka Kazar stawia coraz odważniejsze kroki na polskim (i nie tylko) rynku. Kampania pod hasłem „Zasługujesz na to, co najlepsze… Zawsze!” jest największą, przeprowadzoną do tej pory przez polską markę, dlatego też chcę jej poświęcić cały wpis. Dodatkowo, zdjęcia do jesiennej sesji lookbookowej wykonała Ina Lekiewicz – znana na świecie stylistka, redaktorka mody i dyrektor kreatywna, która zrealizowała dla Kazar swoją pierwszą kampanię na polskim rynku. Myślę, że warto śledzić kolejne poczynania tego brandu – ja czekam z niecierpliwością!

KAMPANIA WIZERUNKOWA KAZAR “ZASŁUGUJESZ NA TO, CO NAJLEPSZE… ZAWSZE!”

Bohaterami video wizerunkowego oraz sesji zdjęciowej są znana polska modelka i influencerka, Aleksandra Kowal (Szindy), oraz Chris Elson, brytyjski model, który na co dzień współpracuje ze światowymi markami, m.in. Dolce & Gabbana i Giorgio Armani. Najnowsza kampania pokazuje modę w sytuacjach życiowych – styl już nie jest zarezerwowany tylko na wybiegi, a towarzyszy nam codziennie: w pracy, w domu czy w drodze na jogę.

„To pierwsza tak duża kampania marki Kazar. Jej przekaz jest szeroki i uniwersalny. Komunikując produkt w ujęciu lifestyle’owym nie odchodzimy od wizerunku marki związanej ze stylem i światem mody. Podkreślamy i pokazujemy natomiast, że sposób, w jaki projektanci marki interpretują trendy ze światowych wybiegów i ulic, świetnie sprawdza się także w codziennych sytuacjach.”

– mówi Artur Kazienko, Prezes Zarządu Kazar

Wielokanałową strategię komunikacji marki stworzyła Mona Kinal, Global Marketing Director marki Kazar. Zdjęcia do kampanii wizerunkowej wykonał Marcin Kempski, video wizerunkowe wyreżyserował Szymon Dudka, a za produkcję sesji foto oraz video odpowiadała agencja I Like Photo.

Dla niej:

Dla niego:

JESIENNY LOOKBOOK / FOT. INA LEKIEWICZ

Zdjęcia do jesiennej sesji lookbookowej wykonała Ina Lekiewicz – znana na świecie stylistka, redaktorka mody i dyrektor kreatywna, która zrealizowała dla Kazar swoją pierwszą kampanię na polskim rynku. Za produkcję sesji Kazar Lookbook Jesień 2018 odpowiadało NEW ORDER WARSAW.

Sesja jest bardzo modowa, a nowe projekty odzwierciedlają tendencje w światowej modzie. Nadruki inspirowane florą i fauną, metalowe zdobienia, połyskujące materiały…  Projektanci Kazar w nowym sezonie wpisują kolekcję w najnowsze trendy i umiejętnie łączą je z formami charakterystycznymi dla marki.

Next Post:
Previous Post:
This article was written by

Prowadzę pierwszy w Polsce blog o biznesie i marketingu marek luksusowych. Jestem również założycielką międzynarodowej firmy doradczej Luxury Consulting Online. Wcześniej byłam związana z jedną z największych firm kosmetycznych na świecie, teraz moją misją jest edukowanie i doskonalenie branży luksusowej oraz zachęcanie konsumentów do podejmowania świadomych wyborów. Blog znalazł się na liście Nadziei Blogosfery wg. "Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016" Jasona Hunta. Bardzo się cieszę, że tu jesteś!

There is 1 comment for this article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *