fbpx
Skip to main content

About Dominika Trawka

Prowadzę pierwszy w Polsce blog o biznesie i marketingu marek luksusowych. Jestem również założycielką międzynarodowej firmy doradczej Luxury Consulting Online. Wcześniej byłam związana z jedną z największych firm kosmetycznych na świecie, teraz moją misją jest edukowanie i doskonalenie branży luksusowej oraz zachęcanie konsumentów do podejmowania świadomych wyborów. Blog znalazł się na liście Nadziei Blogosfery wg. "Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016" Jasona Hunta. Bardzo się cieszę, że tu jesteś!

Related News

JAK ZAINSPIROWAĆ SIĘ NAJWIĘKSZYMI PROJEKTANTAMI?

Historia mody pełna jest barwnych postaci projektantów, którzy swoją pracą, wyobraźnią i talentem niejednokrotnie udowodnili,...

KSIĄŻKI O LUKSUSIE. TOP 10.

Bardzo często pytacie mnie o książki związane z zarządzaniem markami luksusowymi. Prawda jest taka, że...

2 komentarze

  1. MartaK

    Dzieki za interesujacy artykul, terez bede tu zagladac czesciej 🙂

  2. Km

    Hej! Spodobał mi się twój blog, łączy jakość i pasję. Ja jestem na etapie szukania swojej drogi i wydaje mi się, że odnalazłabym się w marketingu. Potwierdza to otoczenie, które zawsze zauważało we mnie ponad przeciętną kreatywność i dobrą umiejętność pisania. Chociaż wiadomo, są różne działy marketingu… Mam do Ciebie pytanie i byłoby mi bardzo miło, gdybyś zechciała odpowiedzieć. Skończyłam studia licencjackie (podobne do administracji), w międzyczasie kończąc studium rachunkowości. Teraz wybieram po raz kolejny kierunek i rozum mówi, że powinny być to finanse (jakże “przyszłościowe”), serce krzyczy psychologia (interesuje mnie właśnie psychologia społeczna, związana z m.in. z reklamą). Zapytam wprost: co radzisz? Dużo słyszę, że tak naprawdę skończony kierunek nie ma wielkiego znaczenia.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *