COCO CRUSH – PIĘKNE KAMPANIE BIŻUTERII OD CHANEL I WSPANIAŁA KEIRA KNIGHTLEY

Chanel coraz bardziej podoba mi się komunikacyjnie. Elegancja, klasyka, delikatność, styl… Uwiodła mnie zwłaszcza ostatnia kampania biżuteryjnej linii Coco Crush, a w niej śpiewająca i grająca na gitarze Keira Knightley, w dodatku po francusku! Postanowiłam więc nieco się przyjrzeć kampaniom z jej udziałem dla tej marki (a konkretnie dla biżuterii, bo to nie jedyne produkty, które dla Chanel promuje aktorka).

Aktorka swoje predyspozycje wokalne ujawniła już w filmie  Zacznijmy od nowa z 2013 roku. W najnowszej kampanii dla Chanel Keira śpiewa  „Le Tourbillon de la Vie” z francuskiego filmu Jules i Jim (1962). Gdzie tutaj w takim razie produkt? Jego cechy? Nie są potrzebne! Wystarczy, że biżuteria pojawia się na dłoniach ambasadorki, niejako „przy okazji”, nienachalnie, nie za często, a jednak pozostaje zapamiętana. Pikowane motywy najnowszej kolekcji, inspirowane klasyczną torebką Chanel, podkreślają charakter marki. Co ważne, aktorka doskonale pasuje do marki – jest elegancka, delikatna, klasyczna, czasem zadziorna.

Keira Knightley jako ambasadorka Chanel od roku wspiera kolekcje biżuterii. Wcześniej promowała również perfumy oraz kosmetyki do makijażu. Poznajcie przykłady kampanii biżuteryjnych. Poprzednia została przeprowadzona w formie wywiadu z ambasadorką oraz filmem bardziej produktowym (ale wciąż subtelnym), natomiast zdjęcia do kampanii prasowej wykonał sam Mario Testino!

Źródło: chanel.com

Next Post:
Previous Post:
This article was written by

Prowadzę pierwszy w Polsce blog o biznesie i marketingu marek luksusowych. Jestem również założycielką międzynarodowej firmy doradczej Luxury Consulting Online. Wcześniej byłam związana z jedną z największych firm kosmetycznych na świecie, teraz moją misją jest edukowanie i doskonalenie branży luksusowej oraz zachęcanie konsumentów do podejmowania świadomych wyborów. Blog znalazł się na liście Nadziei Blogosfery wg. "Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016" Jasona Hunta. Bardzo się cieszę, że tu jesteś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *